Fórum

Konference - výsledky voleb

Datum: 05.03.2017 | Vložil: zdenek havlíček

Na včerejší konferenci ČMKCHB byli zvoleni noví členové orgánů klubu a to:
Výbor klubu: Miroslav Gora, Norbert Pelc, Filip Princ, Jiří Skácil ml., Zdeněk Trojan, Ladislav Varvařovský a Luboš Vodolán.
Kontrolní Komise: Jaroslav Nerad, Martin Novotný, Miroslav Peterka.
Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v práci pro klub a barváře. Více informací k průběhu MK bude zveřejněno ve vlastním zápisu z konference. Zdraví ZH

Upozornění

Datum: 25.01.2017 | Vložil: zdeněk havlíček

Dovoluji si velmi drobně upozornit, že v pondělí, 30. ledna, zasedá v Perknově, tedy v místě konání MK výbor klubu, kde se musí také vytvořit pozvánka pro delegáty konference a ta jim, dle platných stanov spolku, musí odejít na adresu do čtvrtka 2.2. Tímto opravdu žádám, ba i poprosím všechny zodpovědné a dobře spolupracující aktivisty oblastí, aby nám nejpozději do neděle večera poslali jmenovitě své delegáty za tu danou oblast. Byl bych velmi, velmi nerad, kdybychom se kvůli procesním chybám dostali do nějakých problémů s MK.
Předem Vám všem dík za pochopení a dobrou spolupráci! ZH

Re: Upozornění

Datum: 25.01.2017 | Vložil: zdeněk havlíček

Prosím Vás, na četné dotazy; samozřejmě, že naprosto ideální stav je poslat celé jméno i s aktuální adresou navrženého delegáta MK na zvláštním seznamu, než abychom si to my vytahovali ze zápisů oblastí. Může dojít k nechtěnému omylu, záměně jména a stejně tak jak tak musíte sednout k počítači a ty 3, 4 nebo třeba 6 jmen za oblast, i s kompletními aktuálními adresami, už nedá zase o tolik více práce a obě strany víme, že jsme udělali navzájem vše pro to, abychom se vyvarovali případným omylům. Díky za pochopení! ZH

Statistika dosledů

Datum: 16.01.2017 | Vložil: zdeněk havlíček

Upozorňujeme vůdce na včasné zaslání statistiky dosledů za uplynulý rok výcvikáři klubu, který je zpracovává nyní pro zpravodaj, termín bývá každoročně do 15. 1. Ke statistice udávejte i své telefonní číslo pro případné zpětné spojení. Zprávy z oblastí, příspěvky, fotografie k příspěvkům a povídky od členů určené pro zpravodaj stačí zaslat zhruba do 15. 2. 2017.
Zdraví ZH

Schůze spádové oblasti č. 11

Datum: 13.01.2017 | Vložil: bauch@email.cz

V pátek 27.1.2017 proběhne schůze spádové oblasti č. 11 Šumava - západ, spojená s pozorováním jelení zvěře v přezimovací obůrce Beranovky - Správa NP Šumava - Srní. Sraz na pozorování před 15. hodinou na parkovišti u hotelu Vydra - Srní, schůze od 17 hodin na Chatě Povydří - bývalá chata Mír, areál v zatáčkách mezi Čeňkovou Pilou a Srním.Svoji účast na pozorování , popř. jenom na spádové schůzi, potvrďte na tel. 606 861 685 nebo mailem do středy 25.1.2017 kvůli upřesnění počtu účastníků. Těšíme se na setkání. Za spádovou oblast č. 11 M. Kabát a D. Bauch

Informace k oblastem

Datum: 07.01.2017 | Vložil: zdenek havlíček

Včera dorazil dlouho očekávaný bankovní výpis za prosinec 2016, který uzavře stav matriky pro potřeby výpočtu delegátů MK. Výpis obsahuje zhruba 210 účetních položek na 24 stránkách výpisu, což je dost práce i pro dobrou účetní. Výpis je potřeba doručit nyní ve fotokopii matrikáři klubu a zpracovat. Výpis odešlu ČP v pondělí brzy ráno. Vedoucí oblastí si následně pohlídají a odkonzultují stav svých členů v té které oblasti. Delegáty MK je potřeba zvolit na spádovkách nejpozději do konce měsíce ledna, protože dle stanov musí písemná pozvánka delegátům konference odejít 30 dnů před datem jejího jednání.
Děkuji všem předem za součinnost ve věci a "Barvářům Zdar!" ZH

PF 2017

Datum: 31.12.2016 | Vložil: Zdeněk Havlíček

Příjemné prožití Silvestra a svátku Nového roku, vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a pohody v roce 2017 Vám všem, členům našeho klubu, myslivcům, kamarádům a příznivcům barvářů, přeje Zdeněk Havlíček.
"Barvářům Zdar a Horrido!"

Kritika z výboru

Datum: 13.12.2016 | Vložil: Mirek Adam

Vážení, dovolte abych reagoval na kritiku vyslovenou výborem za neomluvenou delegaci na soutěž. Dne 8.9. jsem písemně obdržel od ČMKJ delegačenku na Celostátní soutěž barvářů. Následující den tj. 9.9. jsem se emailem omluvil paní Klonfarové (zástupce ČMKJ), že se nemohu zúčastnit .Tento email byl přeposlán i kolegovi Krausovi z ČMMJ. To že si pan předseda není schopen zjistit kdo delegaci přijal a kdo ne , přestože volá do Prahy i několikrát týdně , je jeho problém. Myslím si , že omluva byla dodána s dostatečným předstihem, na rozdíl od p. Havlíčka, kdy nechal na holičkách kolegy pořádající Klubovou výstavu. Kolega Zavaďák delegačenku nedostal vůbec. Tudíž se nemá z čeho omlouvat.
Mirek Adam

Re: Kritika z výboru

Datum: 13.12.2016 | Vložil: zdenek havlicek

Propozice celostátní soutěže (cit.)

Delegovaný vrchní rozhodčí soutěže: Jiří skácil st., telefon +420 603209950 (náhradník VR Mojmír Kabát)
Delegovaní rozhodčí soutěže: Ing. Julius Alexa,.... Rudolf Vrba.
Náhradníci: Bc. Miroslav Adam, Jan Školník, Václav Zavaďák
-případnou změnu je povinen každý okamžitě ohlásit vrchnímu rozhodčí, nebo výcvikáři klubu (konec cit.z propozic soutěže)

Vůbec nechápu, proč by měl Havlíček něco při svých telefonátech do Prahy i několikrát týdně k rozhodčím zjišťovat, když nebyl v pozici ani VR soutěže, ani výcvikáře klubu.
S veškerou úctou a pozdravem "Barvářům Zdar !" pouhopouhý jeden z mnoha organizátorů soutěže ZH

Re: Re: Kritika z výboru

Datum: 13.12.2016 | Vložil: Mirek Adam

Na delegačence bylo potvrdit účast ČMKJ ne ČMKCHB!!!!
zdravím MA

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.