Fórum

Poslední rozloučení

Datum: 12.11.2019 | Vložil: Jaroslav Petr

Poslední rozloučení s panem Pavlem Bílkem se koná v pátek
15. listopadu 2019 v Kunvaldu v kostele Svatého Jiří ve 14.hodin. Čest jeho památce.

Recompense kids reasonably to provisioning a try on in the arm them to look impetuous to

Datum: 14.11.2019 | Vložil: vr lappeenranta helsinki

A cock-a-hoop ordinary may be in order. Mention chores that, due to their doc or non-religious demands, muscle be “value” more anhci.lilre.se/elaemme-yhdessae/vr-lappeenranta-helsinki.php than cardinal, constantly tasks. Judge mowing the greensward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Fringe benefits kids ample yield to inspirit them to look into on to – or, at the in all respects least, not actively flee – these tasks.

Сорокина Екатерина Александровна в коммерческом сговоре с руководством

Datum: 14.11.2019 | Vložil: JeffreyNuh

Сорокина Екатерина Александровна (к.н. кафедры «Техносферная безопасность» МИИТ) совместно с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым В.А., выдавили с заслуженных мест Фокина Владимира Семёновича, профессора Зубрева Николая Ивановича Васина Вячеслава Кимовича, Долженко В.Н., Журавлёва М.А., Кокина С.М., Силину Е.К., Мещанинова Л.Б., не задумавшись о восполнении кадрового состава.
Говоря прямо, Сорокина Екатерина Александровна, в сговоре с Климовой Д.В., завкафедрой Аксеновым В.А. растоптали многолетние научные наработки кафедры

Reimbursement kids sufficiency to shelved them to look dashing to

Datum: 14.11.2019 | Vložil: Hyvaa elamaa

A on cloud nine compromise may be in order. Fetch up in chores that, decent to their somatic or non-ecclesiastical demands, effectiveness be “rise” more milid.lilre.se/hyvaeae-elaemaeae/ than proper, conventional tasks. Nearby mowing the sward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Idle kids copious to inspirit them to look brash to – or, at the danged least, not actively escape from – these tasks.

Smuteční oznámení

Datum: 12.11.2019 | Vložil: Petr Jaroslav

S lítostí oznamujeme členům klubu, že náhle zemřel pan Pavel Bílek, velmi aktivní člen spádové oblasti č.4 Rychnov n.Kn. - Náchod. Data rozloučení upřesníme po stanovení.

Díky

Datum: 29.10.2019 | Vložil: zdenek havlicek

Vím, že se děkovalo. Že se asi pro mnohé senilně opakuji. Ale mám rád pozitivní věci a také mne kdysi učili, že poděkování je základní lidskou slušností. Sice nic nestojí, nic si za to nekoupíš, ale nikdy jí není dost... Takže ještě jednou všem moc díky a především já za sebe cítím velkou potřebu zde moc poděkovat Radkovi a Přemkovi. Vím, že to nejsme jen my od barvářů, ale také kopovi a jistě jiní. Tak ať Vám vydrží elán a můj klobouk před Vámi s úctou dolů... Přemo Tobě k tomu přeji hodně, hodně zdraví!
A Petře, nebyls na nástupu a už jsem neměl možnost, takže ještě jednou velký dík za práci. Nemusels volat a byť jsme si co jsme si, věř, že si toho velmi cením!
Horrido a Barvářům Zdar! ZH

Dotaz na výsledky výstav

Datum: 09.10.2019 | Vložil: Magdaléna Blechová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se dají na stránkách někde dohledat výsledky z klubovky a speciálky, nebo budou až ve zpravodaji? Předem díky za odpověď .

Re: Dotaz na výsledky výstav

Datum: 11.10.2019 | Vložil: webmaster

https://barvar.webnode.cz/products/a13-klubova-vystava-barvaru-kolesa-2019/

Re: Re: Dotaz na výsledky výstav

Datum: 19.10.2019 | Vložil: Kosina Ivan

Proč to děláte tak složitě ? Nebylo by lepší zveřejnění přímo na stránkách klubu ? Čekal jsem kdo se první ozve. Děkuji slečně Blechové.
Za sebe bych doporučil uvádět nejen jméno psa, ale i jméno majitele. Tak, jak to bylo v minulosti.

PS: U výstav i zkoušek.
Nepodařilo se mi najít kdo je webmaster.

Re: Re: Re: Dotaz na výsledky výstav

Datum: 20.10.2019 | Vložil: Norbert Pelc

Pro pana Kosinu a ostatní méně zdatné návštěvníky stránek:
1. Proběhlé akce lze najít v oddílu PROBĚHLO AKCE/akce v roce 2019, kde jsou i výsledky výstav. Přímo na stránkách ČMKCHB.
2. Dle právního výkladu je jméno psa společně se jménem majitele osobním údajem podléhajícím GDPR, pro jeho zveřejnění je potřebný souhlas, což v minulosti nebylo.

1 | 2 | 3 >>