Fórum

Nález dvou barvářů 13.2.2017

Datum: 17.02.2018 | Vložil: Ivan Kosina

Zdravím ! Děkuji za zveřejnění zprávy o nálezu dvou barvářů v sloupku "Novinky". Převzal jsem si je osobně. Volala mi sousedka, která tam pracuje. Přešli 2x dálnici. Měli jsme štěstí hned 3x.
PS: Konečně jsem přišel na to, jak poděkovat písemně.
Telefon byl na oznamovatelku. Děkuji.

Kosina Ivan

Schůze spádové oblasti č. 11

Datum: 03.02.2018 | Vložil: bauch@email.cz

Schůze spádové oblasti č. 11 Šumava - západ spojená s pozorováním jelení zvěře se bude konat v pátek 16. února 2018. Sraz na pozorování zvěře v přezimovací obůrce Beranky, Územního pracoviště Srní, bude v 15 hodin na parkovišti Hotelu Vydra, schůze spádové oblasti proběhne od 18 hodin v salonku Hotelu Vydra. Svoji účast na pozorování nebo na schůzi spádové oblasti mi potvrďte , pokud možno, do středy 14. února kvůli přibližnému počtu účastníků na tel 606 861 685 nebo mailem. Těšíme se na setkání Mojmír Kabát a David Bauch.

Nalezen barvář

Datum: 12.01.2018 | Vložil: Martin

viz. příspěvek níže ,-) Bry.

Brychta

Datum: 12.01.2018 | Vložil: Martin

Dobrý den, v Pičíně u Příbrami byl nalezen bavorský barvář, kdyby někomu z vás chyběl, nebo jste věděli, komu chybí, obraťte se na tel. 777311699. Barvářům zdar. Bry.

Nějak váznou informace od výboru....

Datum: 04.01.2018 | Vložil: Straka Antonín

Bohužel se nám nedostávájí informace z výboru,pokud chci vědět víc,tak čtu stránky slovenských kolegů....

skušky mimo ČR

Datum: 12.12.2017 | Vložil: profesional

Lesu zdar.
Je pre mňa nepochopiteľné (asi žijem v inej galaxii), že váš klub nedovolí vykonať individuálne farbiarske skúšky mimo vášho územia. V dnešnej dobe by sa mala poľovnícka kynológia spájať na medzinárodnej úrovni aj v takom smere, nie sa deliť ako keby sme boli iný národ na úrovni patagónskych tučniakova galapágskych varanov.
Je to na zamyslenie.
Prerušte vojny medzi sebou.

Re: Vanocni darek

Datum: 27.12.2017 | Vložil: Adel

Pane rudy bratre slovaku nalijte si cisteho vina a slyste.Kamarad poptaval od vas slovaku stene jako darek pro svoji dceru,23.12.bylo volne nikdo o nej nemel zajem zbylo uz posledni,od majitele padla i cena kterou rezpektoval.Kdyz ten chudak na stedry den na rychlo schanel eura a pochlubil se dcerce ze se pojedou podivat na stene,v podvecernich hodinach dorazila litostna zprava ze stene prodava do nemecka ze mu je to luto at pocka na stene z dalsiho vrhu.Tak ted nevim kdo zije v inej galaxii a mi cesi jsme snad iny narod nez nemci?Pravdu jste mel polovnicka kynologia by sa mala spajat a ne by...s!

Re: Re: Vanocni darek

Datum: 30.12.2017 | Vložil: Igor

Pán Adel neotvárajte žabo-myšie vojny, tak dramaticky napísané o zháňaní €, pozretie šteniatka na Štedrý deň a pod., toho predávajúceho nepoznám , ale podľa môjho názoru to bol, resp. je slušný človek nakoľko napísal správu o tom, že šteňa ide do Nemecka. Ja osobne nenechám na bratov spoza rieky Moravy dopustiť nič zlého, ale je iste mnoho vecí, ktoré by mali naše kluby pri kúpe resp. predaji šteniatok zjednodušiť. Prajem všetko dobré do roku 2018.

Re: Re: Re: Vanocni darek

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Milan

Hezky vstup do noveho roku s nasimi barvariMusim zareagovat jako uplne nestrana osoba k diskuzi respektive k prispevku Vanocni darek.Kdyby byl pane Igore prodavajici natolik slusny clovek jak pisete,tak by mel asi rici zajemci z nemecka ze uz o prodeji stenete diskutuje s potencialnim kupcem a v pripade ze nedojde z jakych koliv duvodu k prodeji tak ho bude kontaktovat.Osobne jsem par stenat prodal a take mel moznost koupit a takoveto jednani jak bylo uvedeno v predeslem prispevku by me osobne take nepotesilo.Jako prodavajici si nedovedu predstavit ze bych dotycnemu toto provedl.Myslim si o tom sve,ale nerad bych tu pouzival ne moc prijemna slova.Mozna je to tim ze je mezi nami docela velka vzdalenost,ale troufam si rici ze v cechach uz by se o takovem to prodejci vedla patricna diskuze,a nedovedu si predstavit jak by pohlizeli ostatni barvarnici na takoveho cloveka napr na vystavach a jinych akci konajici se pro nase milovane barvare.

Re: Re: Vanocni darek

Datum: 03.01.2018 | Vložil: profesional

Radšej nereagujem akí sú niektorí chovatelia hnajúci sa za €.
Nie je potrebné hádzať všetkých do jedného vreca.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.