Fórum

Nová zkouška pro barváře

Datum: 22.03.2018 | Vložil: josef.bury@volny.cz

V zápise z výboru z 20.2.2018je uvedeno, že zkoušku "štvaní a stavění" schválilo 6 členů ze sedmi. Proč není uvedeno jméno jediného logicky a zdravě uvažujícího člena výboru? Byl to jediný člověk, kterému je jasné, že taková zkouška je v rozporu se zákony tohoto státu !!!

Re: Nová zkouška pro barváře

Datum: 23.03.2018 | Vložil: Ota Buršík

Vážený pane Josefe. Tento jediný zdravě uvažující člen výboru je pan Gora. Nechci mu upírat žádnou slávu. Byla vymyšlena pro psy, kteří vykonali zkoušku IHB v I. a II. ceně a neměli možnost prokázat štvaní a stavění. Není to zkouška lovecké upotřebitelnosti ale doplnění disciplín, které musí barvář pro udělení výkonnostní známky prokázat. Tato zkouška je stále v jednání a neprovádí se. Nenapsal jste ani jeden rozpor se zákony tohoto státu. Základem pro prokázání štvaní a stavění i nadále je zkouška IHB. Výbor si je vědom, že disciplíny štvaní a stavění se povedou jen u malého % pokusů o IHB. Výbor chtěl tak pomoci vůdcům barvářů tyto disciplíny splnit s nižší administrativní a finanční zátěží. Za to se všem, kterým se tato připravovaná zkouška nelíbí omlouvám. Můžete se dál snažit vykonat zkoušku štvaní a stavění na IHB.

Štěňata

Datum: 14.03.2018 | Vložil: Žáček Jiří

Dovoluji si touto cestou oznámit očekávaný vrh bavorských barvářů cca v polovině měsíce dubna. otec: Bryt z Lesníkovho dvora, matka: Agatha z Mlžných Pustin. Žáček 731530413.

Nález dvou barvářů 13.2.2017

Datum: 17.02.2018 | Vložil: Ivan Kosina

Zdravím ! Děkuji za zveřejnění zprávy o nálezu dvou barvářů v sloupku "Novinky". Převzal jsem si je osobně. Volala mi sousedka, která tam pracuje. Přešli 2x dálnici. Měli jsme štěstí hned 3x.
PS: Konečně jsem přišel na to, jak poděkovat písemně.
Telefon byl na oznamovatelku. Děkuji.

Kosina Ivan

Schůze spádové oblasti č. 11

Datum: 03.02.2018 | Vložil: bauch@email.cz

Schůze spádové oblasti č. 11 Šumava - západ spojená s pozorováním jelení zvěře se bude konat v pátek 16. února 2018. Sraz na pozorování zvěře v přezimovací obůrce Beranky, Územního pracoviště Srní, bude v 15 hodin na parkovišti Hotelu Vydra, schůze spádové oblasti proběhne od 18 hodin v salonku Hotelu Vydra. Svoji účast na pozorování nebo na schůzi spádové oblasti mi potvrďte , pokud možno, do středy 14. února kvůli přibližnému počtu účastníků na tel 606 861 685 nebo mailem. Těšíme se na setkání Mojmír Kabát a David Bauch.

Nalezen barvář

Datum: 12.01.2018 | Vložil: Martin

viz. příspěvek níže ,-) Bry.

Brychta

Datum: 12.01.2018 | Vložil: Martin

Dobrý den, v Pičíně u Příbrami byl nalezen bavorský barvář, kdyby někomu z vás chyběl, nebo jste věděli, komu chybí, obraťte se na tel. 777311699. Barvářům zdar. Bry.

Nějak váznou informace od výboru....

Datum: 04.01.2018 | Vložil: Straka Antonín

Bohužel se nám nedostávájí informace z výboru,pokud chci vědět víc,tak čtu stránky slovenských kolegů....

skušky mimo ČR

Datum: 12.12.2017 | Vložil: profesional

Lesu zdar.
Je pre mňa nepochopiteľné (asi žijem v inej galaxii), že váš klub nedovolí vykonať individuálne farbiarske skúšky mimo vášho územia. V dnešnej dobe by sa mala poľovnícka kynológia spájať na medzinárodnej úrovni aj v takom smere, nie sa deliť ako keby sme boli iný národ na úrovni patagónskych tučniakova galapágskych varanov.
Je to na zamyslenie.
Prerušte vojny medzi sebou.

Re: Vanocni darek

Datum: 27.12.2017 | Vložil: Adel

Pane rudy bratre slovaku nalijte si cisteho vina a slyste.Kamarad poptaval od vas slovaku stene jako darek pro svoji dceru,23.12.bylo volne nikdo o nej nemel zajem zbylo uz posledni,od majitele padla i cena kterou rezpektoval.Kdyz ten chudak na stedry den na rychlo schanel eura a pochlubil se dcerce ze se pojedou podivat na stene,v podvecernich hodinach dorazila litostna zprava ze stene prodava do nemecka ze mu je to luto at pocka na stene z dalsiho vrhu.Tak ted nevim kdo zije v inej galaxii a mi cesi jsme snad iny narod nez nemci?Pravdu jste mel polovnicka kynologia by sa mala spajat a ne by...s!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.