Fórum

Re: Re: Re: Re: Moravský pohár - propozice

Datum: 24.06.2020 | Vložil: Tomáš Lizna

Platí to, co je v propozicích! Tam je to už správně, to je jak datumy, které platí od prvopočátku a jsou dané, tak dny v týdnu, které dříve byly špatně přiřazené těm datumům.

Smazání příspěvků fóra

Datum: 15.06.2020 | Vložil: Administrátor

Na žádost skutečného Ing. Miloslava Bídy, za jehož osobu se na tomto fóru dosud neznámý hrdina vydával, byly všechny příspěvky, odkazující se na OMS Uherské Hradiště smazány. Žádám všechny, kteří si svou osobní nedostatečnost léčí za pomocí falešných identit nebo se schovávají za třetí osoby, aby od svého protiprávního jednání upustili.

Re: Smazání příspěvků fóra

Datum: 23.06.2020 | Vložil: Robert Fojtášek

Bylo by fér, aby se k této kauze vyjádřil skutečný kritizovaný a snad i člen ČMKCHB.!!!! Dokonce člen jiných spolků !!!!!
Zase Vás vsěchny "NORMÁLNÍ ČLENY"
Zdraví Robert Karel

Výstava a matrika.

Datum: 13.06.2020 | Vložil: Ing. Josef Jeřábek

Mám dva dotazy. Zda bude podzimní speciální výstava a když tak kdy a kde? V plánu akcí jsem ji nikde nenašel ani naplánovanou, ale ani zrušenou. A druhý dotaz, kdy bude aktualizována matrika? Je půlka roku a stále je tam stav z ledna. Někdy v dubnu jsem platil příspěvky a nemám žádnou zpětnou informaci, že platba došla a že je vše v pořádku. Jeřábek.

Re: Výstava a matrika.

Datum: 14.06.2020 | Vložil: Maślanka

Josefe, nauč se číst pozorněji. V sekci "Plán akcí" je zcela jednoznačně uvedeno :
5. Speciální výstava se bude konat na hradě Buchlově, okres Uherské Hradiště, v sobotu dne 5.9. 2020 na spádové oblasti č.6.

Co se týče matriky, máš pravdu, ono v celí databáze - členů, chovných jedinců apod. aktualizace pokulhává.
Tadeáš

Výstava a matrika.

Datum: 14.06.2020 | Vložil: Petra Čechová

Přesně jak píšete, naplánována je speciální výstava na 5.9.2020. Nebude na hradě Buchlov.... z důvodu že se počítá s více vystavujícími a členskou schůzi. Hledal se proto vyhovující prostor. Včera jsme se bavili o výstavě na výcvikovém dni měl by to být rekreační areál Smraďavka... snad to píšu správně kousek od původního místa výstavy. Určitě co nejdříve zveřejní propozice a přesné místo konání výstavy. S pozdravem Petra

Re: Re: Výstava a matrika.

Datum: 23.06.2020 | Vložil: Robert Fojtášek

Tady se opravdu jedná o celkové selhávání členů, celého výboru. Tadeáši, matrika od doby, co to nedělá Mirek Gora , je celkově v úplné prdeli. Tam jsou takové zmatky, že to žádný chytrý ing. co má prvního psa nemůže zvládnout. Tady soudruzi z ČECH opravdu udělali ještě větší chybu, než ti z NDR. Opravdu se znova ptám, máme to za potořebí, být v klubu, který jako jeho členům není v podstatě k ničemu, pouze nařizuje, určuje, a omezuje chovatele v jejich chovu???
Robert Karel, čuuus

Co na to p. předseda

Datum: 12.06.2020 | Vložil: Robert Fojtášek

Tady začíná být situace, co se dění v klubu týče, dost za hranicí slušného chování. Členové výboru, tak jak suveréně vystupovali na akcích klubu, nějak stáhli prdel do kouta a nemají zájem se prezentovat na stránkách. Asi zpravodaj hovoří za vše. Vyfotím se, aby každý věděl kdo jsem, a potom ..ticho po pěšině.
Opravdu to máme za potřebí, takto se prezentovat? Někteří konkrétně zmínění, doslova a jménem, raději dělají, že se jich to netýká.
Všechny rozumně myslící kolegy, zdraví Robert Karel Fojtášek

Zpravodaj

Datum: 10.06.2020 | Vložil: Kopřiva Petr

Jožo,rád bych Ti ten zpravodaj přeposlal, ale bohužel i přes moji urgenci jsem ho ještě neobdržel, tak to u nas chodí
Petr

Schůze spádové oblasti č. 11

Datum: 10.06.2020 | Vložil: bauch@email.cz

Spádová oblast č. 11 Šumava - západ pořádá v pátek 19.6.2020 schůzi spádové oblasti. Sraz v 18 hodin v salonku Hotelu Vintíř v Hartmanicích. Na schůzi probereme výcvikové dny, IHB a Pb a další činnost oblasti pro rok 2020. Svoji účast mi předběžně potvrďte do středy 17.6. buď mailem nebo telefonicky na tel. 606 861 685. Na setkání s Vámi se za oblast těší David Bauch a Mojmír Kabát.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>