Fórum

Re: Re: Re: Zpravodaj

Datum: 15.05.2020 | Vložil: Marek Kraus

Ahoj Roberte,
Vůbec nechápu, co tě na mé odpovědi pohoršilo. Pokusím se ale odpovědět na Tvé otázky. Myslím si, že nám všem by mělo jít o chov a to takový, abychom měli barváře především pracovní, kteří se už při Pb neleknou položeného kusu na konci stopy. Sám jsi rozhodčí z výkonu a jistě víš, o čem mluvím. U IHB je to mnohdy ještě větší tragédie. Tito barváři by měli být zdravý a měli by splňovat určené plemenné standardy a neměli by mít dědičné vady a nemoci. Co se klubu týká. To že by nám mělo jít o klub je samozřejmé. Neměli bychom se tady dohadovat, když oba víme, že na naše stránky mají přístup i nečlenové klubu, kteří si po přečtení o nás musí myslet pěkné věci. Klub by měl fungovat pro všechny členy, kteří chtějí mít informace o chovu, zkouškách atd. Informace se dostávají do podvědomí členů prostřednictvím stránek a zpravodaje. Na webové stránky se dostanou informace především od lidí, kteří na tom mají zájem. Pokud nenapíšu článek o Pb v Karlových Varech, tak o zkouškách, jejich průběhu a vítězi nikdo nic neví. Za to nemůže výbor klubu. O zpravodaji Ti informace v minulém příspěvku napsal Luboš. Poslední odpověď je taková, že o tom kdo kandiduje a vyhraje volby do výboru klubu, byť s jedním předvedeným barvářem, jak píšeš, nerozhoduje klub, ale členové, kteří navrhli a zvolili kandidáta. Příště může přeci kandidovat kdokoli další. Znovu ale říkám, že kuře mnohdy může pro klub udělat více než kohout. Vzpomeň si, když jsme s Jirkou Průšovicem pořádali setkání chovných jedinců hannoverských barvářů v Nové Vsi v Horách. Byl jsem v klubu tři roky a s Jumbem jsem měl krátce po IHB. Udělali jsme akci, na kterou přijelo sice málo chovných jedinců, ale přijeli. Výbor klubu si den před pořádáním udělal v místě výborovou schůzi. Ty jsi dorazil skoro 500km a Miro Učeň skoro 700km. Na akci bylo tenkrát cca 50 – 60 lidí. Byl jsem kuře s jedním předvedeným barvářem, ostatně za to kuře se mnohdy považuji stále. Některé kohouty jsem viděl na akci poprvé a od té doby už nikoli. Někteří si žijí svým životem a někteří se pouze ozvou s kritikou a pak hned zase upadnou v zapomnění. Myslím si, že jako kuře jsem tenkrát při organizování odvedl dobrou práci. Takovou práci může odvést i další nejenom kuře.
Horidoo Marek

Re: Re: Re: Re: Zpravodaj

Datum: 15.05.2020 | Vložil: Robert Fojtášek

Ahoj Marku,
musím uznat, že akce u Jirky Průšovice v Nové Vsi v Horách byla tehdy velmi vydařená a nevím kdo se tenkrát na organizaci ještě podílel, ale smutné je je tom to, že taky na dlouho poslední. Klub se nepodílí a nemá zájem o chovné svody a jedinci to z vlastních peněz platit nebudou. To je přeci jasné. Jak se na konferenci volí , mi tady vysvětlovat nemusíš, znám systém. Ale neznám , kdo tyto kandidáty podporuje, takové jedince tu potřebujeme?
V republice je vice štěňat bez PP než s rodokmenem! Asi to přesně vypovídá o fungování klubu, poradci chovu a celkových nárocích na uchovnění jedinců. Nemluvím o tom, že chovný pes, má jedno krytí za celou dobu chovnosti. To tady nikdy nebylo, a přesně to je to, jak píšeš " jde nám o chov a klub"
Ber to jako názor, nikoliv jako kritiku.
To jen ,aby řeč nestála
Všem kamarádům posílám pozdrav Robert

Zpravodaj 2020

Datum: 10.05.2020 | Vložil: Martin Brychta

Zdravím kolegy z klubu, došel mi nový zpravodaj a díky za něj. Přehledné, věcné a jasné. Díky za práci všem, kteří se na něm podíleli, připravili rubriky, dodali fotografie a zařídili se o to, aby mi přišel hezky až do schránky. Novému výboru klubu přeju hodně zdaru a pevné nervy. Závěrem děkuji Zdeňku Havlíčkovi, za články do Světa myslivosti a každému, kdo veřejně propaguje naše barváře. Horido!! Bry.

Re: Zpravodaj 2020

Datum: 12.05.2020 | Vložil: Radek Snabl

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli je mozne si zpravodaj nejak objednat, na strankach proste nedokazi najit, jak se to dela a kdyz zadam slovo "zpravodaj" do vyhledavani, tak mi to ukaze odkaz na Zpravodaj z roku 2011.

Ale hledam to na tabletu, tak mozna vas web precuje jenom s verzi pro pocitace .....

Re: Re: Zpravodaj 2020

Datum: 13.05.2020 | Vložil: Jaroslav Nerad

Dobrý den pane Snabl, zpravodaj vychází pro vnitřní potřebu klubu a je neprodejný.

Re: Re: Zpravodaj 2020

Datum: 13.05.2020 | Vložil: Kosina Ivan

Poradil bych. V ODKAZECH rozkliknout Slovenský klub a zde naleznete Spravodaje i Zpravodaje. Rozkliknete si co Vás zajímá. Je možné, že Zpravodaj 2020 ještě nebudou mít na stránkách.
Zdraví IK.

Zpravodaj 2020

Datum: 07.05.2020 | Vložil: straka antonín

Zpravodaj celkem kvalitní, má to oproti minulosti určité vady..ale chtěl bych poukázat na článek výcvikáře p.Nekla, kde píše, že na celostátní soutěži bylo málo prací..asi jsme byli každý na jiné akci....vrchní rozhodčí ing.Kraus píše, což mohu dosvědčit, že bylo tolik práce, že už tam nebylo koho nasadit...asi by chtělo nějak lépe koordinovat ...horidooooo

Re: Zpravodaj 2020

Datum: 09.05.2020 | Vložil: Nekl Marek

Zdravim pana Straku,po precteni jeho dalsiho chytreho a vecneho prispevku uz mi to neda a musim mu odpovedet.V minulosti uz bohuzel pridal par priblblych komentaru a nasledne byl poslan do patricnych mist a tudiz muselo prijit dalsi moudro v podobe jeho komentare tentokrat na moji vyrocni zpravu ve zpravodaji.Jestli bylo praci malo ci hodne je ted v podstate jedno,ing Kraus na to mel treba jiny nazor ja take ale myslim ze je v poradku to zhodnit dle sveho hlediska a je uplne jedno jestli on mel nazor takovy a ja jiny...rozhodne je to pro nas oba spis k pousmani,kdyby jsme psali vsichni stejnou vyrocni zpravu tak by jste si asi moc nepocetli. Ale Vam jde opet o to nekoho nasrat,tak se Vam to povedlo.Vy hold patrite k vecnym rypakum a ty bludy,kterymi tady neustale plnite forum nikoho nezajimaji,tak si je prosim nechte pro sebe,dekuji!At se Vam i nadale dari!!

Re: Re: Zpravodaj 2020

Datum: 11.05.2020 | Vložil: Straka

bohužel..zde se věcná kritika nepřipouští..a je tragedie, když kuře učí kohouta zobat....

Zpravodaj

Datum: 01.05.2020 | Vložil: Petra Čechová

Jak to vypadá.... už šel do tisku??

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>