Fórum

Matrika

Datum: 30.03.2020 | Vložil: Ing. Josef Jeřábek

Mám jednu poznámku a přání. Asi by neměl být problém dát na stránky matriku také podle abecedy členů, bez ohledu na oblast. Při hledání jména totiž nemusíme hned vědět, ve které oblasti se dotyčný nechal zapsat, ale podle abecedy si ho každý najde hned.

6 pc bedroom set Wilshire

Datum: 30.03.2020 | Vložil: labedroomDooms

<b><a href=https://labedroom.com/>Expensive furnitue</a></b>
Dreaming refresh your? Check out the innovations products home from new collection, in which represented as products with colorful floral patterns and colors and goods with luxurious texture finish metallic. Bench for the garden is considered integral attribute any villas. In the online store you can always buy high-quality furniture for any house. Specialized international company will deliver in BEVERLY HILLS client all furniture at any time days.Prices, which are now provides web shop furniture items DOWNTOWN LOS ANGELES nice all customer.Again relatively low tariff may cause various questions regarding production quality products. The catalog which is today filled with all kinds of items pieces of furniture presents just high quality factory products.

Zrušena Klubová výstava 2020 v Kolesách

Datum: 27.03.2020 | Vložil: Kosina

Platí asi pro "WEBMASTERA".
V záložce "NOVINKY" internetových stránek je zveřejněna informace "Zrušena Klubová výstava 2020 v Kolesách.
Je datována 01.05. 2020 12:00.
Dnes je 27.3. 2020.
Jak mám toto datum chápat ?

PS: Podobný obsah jsem vložil dnes odpoledne, ale bez
vysvětlení nějak zmizel. Že by náhoda ?

Re: Zrušena Klubová výstava 2020 v Kolesách

Datum: 27.03.2020 | Vložil: Norbert Pelc

Váš podnětný přspěvek beru na vědomí. Pokud snad trpíte neodbytnou představou, že bych vaše příspěvky mazal, věřte, že je nemám zájem ani číst, natož s nimi něco dalšího provádět. Jak jsem vás žádal již minule, obracejte se prosím s vašimi brilantními vysoce užitečnými myšlenkami na výbor klubu.

koronavirus....

Datum: 26.03.2020 | Vložil: straka

Je třeba se podívat na kolegy na Slovensku..ti vše pozastavili...vždyt mi dle nařízení vlády už nemůžeme svolat ani IHB.......tak na co se čeká.....

Klubová výstava

Datum: 23.03.2020 | Vložil: Ing. Josef Jeřábek

Sice nejsem moc nadšený i osobně, ale domnívám se, že klubová výstava v květnu asi ještě neproběhne. Ta nejpřísnější opatření se mají, ale až podle vývoje stavu, uvolnit někdy v polovině dubna a nejsem až takový optimista, že v polovině května se povolí takováto hromadná akce. Nebylo by proto rozumnější počítat spíše až tak s polovinou června nebo spíš s jeho koncem.

Re: Klubová výstava

Datum: 23.03.2020 | Vložil: Jaroslav Nerad

Asi rozhodne vývoj v tomto a příštím týdnu. Pochybuji, že dá někdo záruky, že v červnu už nebudou žádná omezení.

Re: Klubová výstava

Datum: 24.03.2020 | Vložil: Krátký,

Nemelo by se zacit uvažovat o vice oblastnich výstav. Videl bych to tak na zari říjen. Vybor by mel konat. Nečekejte.

Re: Re: Klubová výstava

Datum: 25.03.2020 | Vložil: Jaroslav Nerad

Nečekáme. Rozhodnutí bude do konce tohoto týdne, až ověříme některé alternativy. Rozhodně není možné všechno přesunout na podzim. Začátkem září proběhne speciální výstava. Začíná hlavní lovecká sezona. Na říjen je naplánován Moravský pohár a ve vzduchu visí termín pro zatím odložené Krušnohorské derby. V tomto období probíhají Pb. Je zřejmé, že v období boje s Covid-19 budou podobné akce až na samém konci povolení, ale prostor pro odklady je velice omezený.

IHB

Datum: 02.03.2020 | Vložil: Ing. Jiří Kadera

Zdravím, podám přihlášku na předepsaném tiskopise pro vykonání IHB u OMS Plzeň, vhodná práce pro vykonání této zkoušky bude např. u OMS Klatovy, Příbram a podobně, jaký bude postup ? JK

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>